Loading...
Browsing Tag

kapanıyor

Bukoli Ticari Faaliyetlerini Durduruyor!

Kupalar dolduysa, kahve molası geldiyse CafeMount’a buyrun!

 

Borusan Holding’in Lojistik divizyonunda 2014 yılından bu yana hizmet veren Bukoli, 30 Haziran 2017 itibariyle ticari faaliyetlerine son verdiğini hem internet sitesinde hem de müşterilerine göndermiş olduğu e-posta aracılığıyla duyurdu. Bukoli, belirtilen tarihe kadar müşterilerinin vereceği siparişleri teslim edecek ve hizmetlerini bu tarihten itibaren tamamen sonlandıracak.

Bukoli oldukça hızlı bir büyüme göstermişti; 5 yıllık iş planları dahilinde İstanbul’da 2500 teslimat noktasına ulaşmak ve İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya gibi büyük şehirlerde de hizmet vermek var idi. Konuyla ilgili olarak sektörün uzman isimlerinden gelen yorumlar ise e-ticaret entegrasyon faaliyetlerindeki eksiklikler, bilinirliğin düşük kalması ve en büyük müşterilerinden biri olan Markafoni’nin kapanışının Bukoli’yi etkileyerek bu kapanış kararının alındığının altını çiziyor.

 

Sonraki kahve molanızda CafeMount’ta buluşalım!

Markafoni Ticari Faaliyetlerini Durduruyor

Kupalar dolduysa, kahve molası geldiyse CafeMount’a buyrun!

 

Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından olan Markafoni, bugün yaptığı resmi açıklama ile 2008 yılından beri “www.markafoni.com” sitesinden sürdürmüş oldukları ticari faaliyetlerini 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle durdurma kararı aldığını açıkladı.

İlk fiziksel mağazasını geçtiğimiz yılın Aralık ayında açan Markafoni’nin ilgili mağazaya dair ilerleyişinin ne olacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

 

E-ticaretin yüksek rekabet ve devinim içeren yapısı farklı durumlar getirmeye devam ediyor.

 

Sonraki kahve molanızda CafeMount’ta buluşalım!